strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
PrePolcon - Tańcz ze Szturmowcem
czwartek · 28 czerwca 2007 · 16:16 · Yako · źródło: Polcon

Przed chwilą dosłownie pisaliśmy o reklamówce wideo Polconu (w tym newsie), a już czas zaprosić Was na PrePolcon, czyli żywą reklamówkę - zapowiedź Polconu! Oddaję głos orgom:

PrePolcon odbędzie się 30 czerwca w Warszawie. Jest to impreza dla fanów fantastyki, miłośników gier oraz osób, które chcą zobaczyć, jak wyglądają nowoczesne gry bez prądu.

Serdecznie zapraszamy do Klubu Proxima (ul. Żwirki i Wigury 99a) gdzie od 12 do 20 będzie można pograć w gry planszowe.

Oprócz tego będzie można poznać wiele osób, miło spędzić czas – m.in. zagrać na gitarze największe rockowe hity w PCtowej wersji gry Guitar Hero znanej dotychczas z konsol. Nigdy nikt nie przypuszczał, że tak łatwo można zostać gwiazdą!!!


A teraz najważniejsze, czyli STAR WARS:

Od 21 w Klubie Proxima zaczyna się impreza - "Sobota od zmierzchu do świtu", która potrwa do 4 nad ranem. Studenci płacą 10 zł, inni 20, a osoby, które przyjdą na PrePolcon i zdecydują się zostać na imprezie nie płacą NIC. Muzyka to rock, pop, old school i polskie przeboje. Osoby w strojach (nie tylko Star Wars) wchodzą za darmo!


Pośród bawiących się będą postacie w strojach z Gwiezdnej Sagi, A czasami z głośników polecą utwory taneczne jednoznacznie kojarzące się ze Star Wars... Poza tym usłyszeć będzie można jeden lub dwa utwory Williamsa na żywo!

Tańcz jak szturmowiec! Bądź w Proximie!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016