strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
TPM - 10 lat temu ruszyły zdjęcia
wtorek · 26 czerwca 2007 · 03:10 · Baca · źródło: TFN

Wakacje się zaczęły, ogórki w tym sezonie dopiero kwitną, ale i tak zaczniemy od całkiem sporego.

Otóż przed dekadą, dokładnie co do dnia, George Lucas stanął za kamerą krzyknął "Action!", a przed nim ktoś klapnął popularnym "murzynem", czyli tzw. klapsem. Tak rozpoczęły się prace nad The Phantom Menace, który z powodu dziwnego tytułu i podkreślenia jego "prequelowatości" o wiele chętniej tytułowano EI, a u nas Część I.

Tymczasem my, nie bójmy się uderzyć w patriotyczne tony, Polacy, zapewne wszyscy pamiętamy wrzesniaową premierę tego widowiskowego, niedocenianego przecież, dzieła. Podobnie jak z rozrzewnieniem wspominamy wyświetlany przed filmem spot jednego z wielkich ubezpieczycieli. Wykorzystywał on motywy z filmu, w tym "żółte litery", co wielu z publiki brało za początek epizodu.

Obraz zresztą krytykowany jest całkiem niesłusznie - dobitnie ukazał możliwości cyfrowej animacji oraz zaprezentował nam nowych, jakże oryginalnych i charyzmatycznych bohaterów w typie tego poniżej.Spostrzegawczych uspokajamy - tak, to jest kadr z ROTS.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016