strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Nadchodzi Teleport 2007
sobota · 23 czerwca 2007 · 10:43 · DarkMiagi

Co bardziej spostrzegawczy skojarzą, iż na stronie głównej już od jakiegoś czasu wisi banner konwentu Teleport 2007. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom tej części Czytelników, która bannerów nie klika, prezentujemy garść najważniejszych informacji dotyczących imprezy.

Konwent odbędzie się za dwa tygodnie (6-9 lipca) w Gdańsku - Nowym Porcie, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 (ul. Na Zaspę 31 A). Szczegółowe informacje (wraz z mapką) znajdują się na tej stronie.

Akredytacja: 40 zł. Istnieje możliwość wykupienia tzw. "jednodniówek" - szczegółowe informacje na tej stronie.

Atrakcje: prócz możliwości polansowania się z redaktorami ICO warto wziąć pod uwagę bogato prezentujący się program starwarsowy (współtworzony również przez ludzi z Kamino). Rozpiska starwarsowego programu znajduje się na tej stronie.

Podobno na konwent zawita też Staszek Mąderek.

Trzeba też dodać, że trwa teleportowy konkurs Star Wars. Szczegóły tutaj.

Do imprezy jeszcze tylko dwa tygodnie, należy więc biegiem udać się do monopolowego i sprzedać butelki, aby mieć za co przybyć do Wolnego Miasta Danzig i zakosztować lanserskiej aury konwentu. Zapraszamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016