strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Celebration Europe - konkurs kostiumów
czwartek · 21 czerwca 2007 · 02:41 · Baca · źródło: Oficjalna

W związku z przekraczającą wszelkie oczekiwania skalę odzewu na konkurs kostiumiowy, jaki przeprowadzony został w trakcie CIV, Lucasfilm oraz Cards Inc. postanowiły "together-zusammen" przeprowadzić europejską edycję tego targu próżności.

Konkurs odbędzie się w sobotę 14. lipca na Celebrity Stage Exhibit Hall.Trwać będzie od 16:30-18:00, zaś poprowadzi go znany i lubiany Warwick Davis, który w CT także musiał się przebierać (Wicket W. Warrick), a w NT musiał (Wald; Yoda) i nie musiał (Weazel).

Zasady zgłoszenia są proste, żeby nie rzec trywialne. Strój musi być kostiumem postaci, lub zawierać jakiś element gwiezdnowojenny - niezależnie, czy z Podwójnej Trylogii, czy z EU, czy będzie to postać wymyślona przez uczestnika, ale z obrębu świata SW. Trzeba też posiadać rzecz jasna ważną wejściówkę na "event". Rejestracja oraz coś na kształt eliminacji odbędą się w sobotnie przedpołudnie, o 11, w ExCeL Center. Uczestników uprasza się o udanie się w dniu oknkursu do Information Counter w holu wejściowym ExCeL dla uzyskania informacji na temat rejestracji.Kostiumy będą oceniane jedynie na podstawie ich jakości. Każdy uczestnik samotnie wejdzie na scenę, zrobi koszykarskiego pivota, czyli obróci się, na moment "zamrze w bezruchu", po czym zejdzie ze sceny. W trakcie prezentacji kostiumu W. Davis będzie czytał krótki, przygotowany przez uczestnika, opis prezentowanego stroju. Przemówienia własne, ani własna muzyka nie są dozwolone. "Gwiezdnowojenna muzyka" będzie puszczana przez cały czas trwania pokazu. Dodatkowo konkurs jest limitowany do 75 uczestników, stąd poranne "kwalifikacje". Uczestnik ma do dyspozycji około standardowej minuty, a w praktyce tyle, ile czasu zajmie Warwickowi przeczytanie opisu stroju.

Nagrody będą przyznawane za pierwsze trzy miejsca, w dwóch przedziałach wiekowych, które dzielą się na następujące kategorie:

Children (do 15)
The Dark Side
The Light Side
Creatures & Droids
The Outer Rim (rozmaite)
Adults (16 i więcej)
The Dark Side
The Light Side
Creatures & Droids
The Outer Rim (rozmaite)

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016