strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Honorowy członek 501st z Polski
sobota · 16 czerwca 2007 · 06:32 · Baca · źródło: PO

Z samego frontu walki o pokój w Galaktyce, wprost z witryny polskiego oddziału największej fanowskiej organizacji zrzeszającej posiadaczy kostiumów bohaterów, postaci i statystów z filmowej podwójnej Trylogii doszła do nas, krzepiąca jak cukier, pomyślna informacja.

Wśród osób ostatnio dokoptowanych do Listy Członków Honorowych znalazł się w końcu jakiś "Piast". Poza Zachem Jensenem (Kit Fisto) i Markiem Schultzem (artysta) galerię Członków zasilił Jerzy Owsiak, Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sylwetki tego człowieka wielkiego serca i szczodrej ręki nie trzeba chyba nikomu przybliżać. Corocznie w pierwszej połowie stycznia jest o nim głośno.

Godne odnotowania, że PO już trzy razy brał udział w WOŚPie, z każdym rokiem w większej liczbie, natomiast prezes Owsiak jest pierwszym polskim Honorowym Członkiem w 501st.

Lista wszystkich Honorowych Członków.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016