strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Gwiazdy w Czerni - w czerwcu koniec zdjęć!
sobota · 16 czerwca 2007 · 05:18 · DarkMiagi · źródło: Forum Stars-in-blackZapominalskim przypominamy, niedowiarkom donosimy - zdjęcia do filmu "Gwiazdy w Czerni", w reżyserii znanego i lubianego Stanisława "Szybkiego" Mąderka, zakończą się jeszcze w tym miesiącu.

Osnuta mgłą tajemnicy i lansu rodzima produkcja z gatunku SF ma zostać ukończona, według optymistycznych założeń, na przełomie wrzesnia i pazdziernikaa. Kiedy film trafi do kin - nie wiadomo, ale sam fakt trafienia jest pewny. Zwiastun "Gwiazd..." pojawić ma się przypuszczalnie za 1-2 miesiące.

Unikatowy materiał graficzny z planu znaleźć można na forum GwC pod tym adresem. Przypominamy także, że ICO odwiedziło plan staszkowy, co zostało uwiecznione w tym oto miejscu.

Na koniec zaś wiadomość z ostatniej chwili. Mamy potwierdzenie - na tegorocznym Polconie wyemitowany zostanie spory fragment Gwiazd w Czerni.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016