strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Aktualne recenzje
środa · 13 czerwca 2007 · 08:57 · Rif

Dzisiejsze newsy niemal samymi komiksami stoją, zatem to dobry moment, by poinformować o nowych recenzjach, które zamieściliśmy na ICO. Tym razem teksty wyszły spod jednego pióra, bowiem nasz Droid ma problemy logistyczne. Zaczynamy.

Knights of the Old Republic #15 - wojna z Mandalorianami wchodzi w nową fazę. Iście wybuchowy zeszyt.

Knights of the Old Republic #16 - przenosimy się na Arkanię, by poznać stosunki społeczne na tej nie do końca poznanej planecie.

Legacy #10 - historia pewnej pani, która trzyma się nieźle jak na swoje lata. Historyjka znacznie ciekawsza od pojękiwań Cade’a Skywalkera.

Legacy #11 - Mara Jade Skywalker, Darth Vader, Artoo, Mistrz K’ruhk. Opowieść o duchach, ale dwójka z wymienionych postaci, duchami nie okazała się…

Dark Times #3 - “Mroczne czasy” nadal rządzą. Perełki w kolekcji z szacunkiem chowane do folii (chyba, że ktoś lubuje się w ściąganiu komiksu na dysk...)

X-Wing Rogue Squadron: Requiem for a Rogue - mały skok w przeszłość, stanowiący zapowiedź uzupełnienia recenzji serii o pilotach „x-skrzydłowców”.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016