strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksowe - wake me up, when september ends
środa · 13 czerwca 2007 · 06:30 · Baca · źródło: RebelScum

Kiedy prawdziwi true studenci będą walczyć za Polskę w pewnej kampanii, geeki będą miały okazję nabyć drogą kupna trochę zeszytów z obrazkami.

STAR WARS: LEGACY#16 DRAGON (3 z 6)

OSTRANDER/DUURSEMA/PARSONS/ANDERSON/CHAREST (okładka)
12 wrzesnia, 40 stron, 2,99$

Wiele powiedziano o dziedzictwie Skywalkerów, ale zdaje się, że nikt nie mówił o spuściźnie Obi-Wana Kenobiego.

Jeśli myślisz, że znasz całą historię, przygotuj się małe trzęsienie ziemi. W trakcie Wojen Klonów Obi-Wan toczył samotną bitwę, której skutki wpłynęły na późniejszą przyszłość galaktyki!

Kolejny sekret Legacy zostanie ujawniony!

STAR WARS: REBELLION #10 (5 z 5)

WILLIAMS/LACOMBE/GLASS/SOOK (okładka)
12 wrzesnia, 40 stron, 2,99&

Jeden z najpilniej strzeżonych sekretów Imperium zostanie odsłonięty, chyba, że Darth Vader zdąży temu zapobiec. Oto wypełnione akcją zwieńczenie podserii The Ahakista Gambit!

Głęboko w imperialnym kasztelu oddział szpiegów prowadzony przez Wyla Tarsona walczy o przetrwanie. Każdy z nich semper fidelis sprawie Rebelii, gotów jest ponieść optymalne koszta poświęcenia. Cóż z tego, skoro nie wiedzą, że czarnego serca, jak kolor jego skóry, Tarson służy "Bogu i mamonie", którą w tym wypadku jest demoniczna persona Raze'a. Czy Tarson przejdzie godzinę próby i nie zawiedzie tych, którzy położyli swe kruche niczym trzcina na wietrze żywoty w jego ręce? Jedno poza podatkami jest pewne - śmierć. I jeśli poszukujący ich Lord Sithów trafi na nich, jego imię stanie się tego synonimem.

STAR WARS: DARK TIMES#7 PARALLELS (2 z 5)

HARRISON/ROSS/HOWARD (okładka)
26 wrzesnia, 40 stron, 2,99$

W czasie gdy załoga Uhumelé kieruje się ku, jak sądzą jej członkowie, nagrodzie za trud, Bomo Greenbark poznaje powody niechęci kobiety-pilota Crys Taanzer nie tylko do skorumpowanej Republiki, czy potężnego Galaktycznego Imperium, lecz nawet Zakonu Jedi. Podczas Wojen Klonów podjęła decyzję której echa wciąż nie dają jej spokojnie spać. Także, czego nawet sama nie wie, jej czyn odbił się także na mającym, jak kot, dziewięć żywotów K'Kruhku.

Tymczasem prawdziwa groza wciąż znajduje się przed nimi, bowiem zdrada objawia się za następną zdradą. W tej ciemnej i mrocznej przyszłości czterdziestego pierwszego tysiąclecia jest tylko wojna... oraz niechęć do zaufania innym.

STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC#21

MILLER/DAZO/ATIYEH/WARNER (okładka)
26 wrzesnia, 40 stron, 2,99$

Rozmowy Republiki i Mandalorian doprowadzają do konkluzji równie niesamowitej co podseria Daze of Hate!

Na pokładzie swego pękatego okrętu flagowego Arkanian Legacy, Lord Adasca utwierdza się w raczej pozytywnym dla niego przekonaniu, że jego makiaweliczny plan zostania Królem Wszechświata realizowany jest dokładnie tak, jak przewidział to Hrabia Dooku. Ażeby go powstrzymać wiecznie padawan i wiecznie uciekinier, Zayne Carrick musi zaryzykować absolutnie wszystko oraz liczyć na pomoc jego byłego mistrza Luciena! Gdy tych dwóch dawniej wrogów, jeszcze dawniej przyjaciół, połączy swe siły, być może uda im się zniwelować wpływy Adaski na rokowania Republiki i Mandalorian. Inny wątek ponownie mówi o "podejmowaniu decyzji, której losy będą wiążące dla Galaktyki, połowy bohaterów i tego co będzie jutro na obiad."

To świetny punkt do rozpoczęcia swojej przygody z EU, dla tych którzy myślą, że Gwiezdne wojny skończyły się wraz z Imperium kontratakuje.
Prawie tak dobre jak Klasyczna Trylogia.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016