strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Przepraszamy za usterki
poniedziałekk · 11 czerwca 2007 · 23:56 · Franki

Ostatnie niedopuszczalne przerwy w działaniu ICO / Holo są one wywołane kłopotami z serwerem, na które osobiście nie mamy żadnego wpływu. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przenosinach na nowy serwer, nad którym będziemy mieli znacznie większą kontrolę. Przede wszystkim ma być znacznie stabilniejszy, przystosowany do współczesnych standardów.

Kiedy dokładnie zakończy się etap przenosin – jeszcze nie wiadomo. Do tego czasu zarówno ICO jak i Holo pozostaną na dotychczasowym serwerze, gdzie kwestia stabilności może pozostać dyskusyjna.

Przepraszamy naszych Czytelników, a przede wszystkim Czytelniczki za problemy z dostępem do Imperialnego Miasta Nalinie. Wkrótce wszystko powinno wrócić na właściwie tory o czym na pewno Was poinformujemy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016