strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
SW Legacy#12 (?)
środa · 23 maja 2007 · 09:39 · Baca · źródło: Kary Koń

Jeśli wierzyć znakom na Ziemi, Niebie oraz ufać lotom jaskółek, to właśnie dziś DH odda do sprzedaży nr serii Legacy zamykający pierwszy tuzin komiksów dziejących się w czasach będacych "grim future" dla Sagi. Brak finalnej wersji okładki na witrynie Konika może imputować pewne wątpliwości, co do tego czy to akurat dziś. Jeśli nie, to za wszystko przeprosimy i wrócimy na swoje miejsce.

32 strony, $2,99
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson

W tartarowych czeluściach gruzów dawnej Świątyni Jedi czai się nienazwana tajemnica, której potęga wykorzystana przez wrogów może raz na zawsze unicestwić pozostałości Zakonu!!

Teraz w miejscu śmierci ojca, Cade musi ustalić co zawdzięcza przeszłości i jaką drogę wybierze na skrzyżowaniu losów. Odpowiedzialność nie jest mocną cechą ostatniego z rodu Skywalkerów. Jeśli ma podołać obowiązkom, które zostają mu powierzone, musi przedrzeć się przez pochmurną zasłonę lęków, bojaźni, uprzedzeń i bolesnych wspomnień zaszłych zdarzeń, by wyjść na światło słońca przyszłości.


->Preview<-

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016