strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
J.J.Miller spoileruje nt. KOTORa
wtorek · 22 maja 2007 · 21:33 · DarkMiagi · źródło: Newsarama.com

Serwis Newsarama.com, w ramach obchodów 30-lecia Gwiezdnych wojen, oraz dla uczczenia ponad 15-letniej tradycji wydawania przez Dark Horse komiksów spod szyldu Star Wars, przeprowadził wywiad z Johnem Jacksonem Millerem, autorem scenariusza do zeszytów Knights of the Old Republic. Była to doskonała okazja, aby dowiedzieć się co nas czeka w kolejnych odcinkach serii. Czytelników o słabym sercu uprasza się o zignorowanie części opisanej jako spoiler.

SPOILERY:
- Na rok 2007 zaplanowano spotkania Zayne'a z postaciami z jego przeszłości. Z kontekstu wynika, że będą to byli mistrzowie naszego bohatera. Jak zapowiada JJM, "miodność" opowieści ma przekroczyć wszelkie nasze wyobrażenia.

- Dowiemy się więcej na temat motywów Lorda Adasca, u którego wylądowali Camper, Jarael i Rohlan. Historia jednej z tych postaci ma nam zostać w pełni przedstawiona. Jednocześnie, JJM zapowiedział, że poznamy kulisy bliżej nie sprecyzowanej tajemnicy, która zaprzątała fanom głowę odkąd pojawiła się w filmach (ma to być problem, który od lat jest roztrząsany).

- Finałowa opowieść roku, "Knights of Suffering", pozostawi za sobą krwawe żniwo - przyjdzie się nam pożegnać z niektórymi bohaterami. Permanentnie.

- Na kartach komiksu przyjdzie nam się jeszcze spotkać z niektórymi postaciami znanymi z komputerowych KOTORów (naturalnie, w najmniej spodziewanych momentach).

- Autor artykułu zasugerował, że Alek przybierze w przyszłości imię Darth Malak, zaś Zayne, biorąc pod uwagę przepowiednię, według której ma być "niszczycielem światów", stanie się Darthem Nihilusem. JJM zwrócił uwagę, że są to jedynie teorie (fani zasugerowali mu ponoć co najmniej 11 innych) i przekonywał, iż nawet twórcy nie wiedzą w jakim kierunku rozwiną się niektóre postacie. Napomknął jednak, że fajnie jest obserwować rozwój postaci, których przeszłość została nam w grach nie w pełni przedstawiona.


Artykuł potwierdził także, iż w sierpniu tego roku pojawi się Star Wars Omnibus: Tales of the Jedi Volume 1, w którym zebrane zostaną opowieści: The Golden Age of the Sith, The Fall of the Sith Empire, Knights of the Old Republic oraz The Freedon Nadd Uprising.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016