strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Pierwsze lokacje Indy'ego
czwartek · 17 maja 2007 · 15:12 · Ragnus · źródło: ArTooRo

Jak donosi ArTooRo z BFSW w artykule na stronie IGN możemy przeczytać o wyborze pierwszego miasta do scenografii 4 części przygód kosmicznego szmuglera, awanturnika, bohatera oraz z zamiłowania archeologa Indiany Jonesa.

Czemu wybrano New Haven w Connecticut? Ze względu na architekturę miasta, które ciągle wygląda jakby czas zatrzymał się dla niej przeszło 50 lat temu. To oczywiście ustala czas akcji filmu na pięćdziesiąte lata ubiegłego stulecia. Jak łatwo policzyć akcja będzie miała miejsce około 15-20 lat po "Ostatniej Krucjacie" (1938).

Same zdjęcia do filmu mają ruszyć, po wielu trudnościach ze scenariuszem, już za miesiąc. New Heaven na pewno ma zostać odwiedzone przez ekipę filmową pod koniec przyszłego miesiąca. Ciągle nie wiadomo czy zostanie nakręcona pojedyncza scena czy miasto stanie się areną ważniejszego wątku.

Treść całego artykułu tutaj: IGN.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016