strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Poznaj ”głosy” z The Force Unleashed
środa · 16 maja 2007 · 10:50 · Rif · źródło: starwars.com

W obecnych czasach wydawcy gier komputerowych nie tylko muszą reklamować porządną grafikę w swych produktach, ale i dobre nazwiska aktorów podkładających głosy poszczególnym bohaterom. Nie inaczej będzie w The Force Unleashed z zaznaczeniem, że szefostwo LucasArts stawia na młodość. Przedstawiono właśnie dwójkę aktorów użyczających głosów wiodącym postaciom w grze.

Nathalie Cox wcieli się w rolę Juno Eclipse. Ta młoda brytyjska aktorka karierę swą rozpoczynała jak wiele pięknych dziewcząt od wybiegów dla modelek. Kręcenie pupą na pokazach było tylko wstępem, gdyż wkrótce postanowiła wykazać się w aktorstwie. Niewiele jeszcze ról ma na koncie, ale warto wymienić, że widzieliśmy ją w „Królestwie niebieskim”, gdzie zagrała u boku Orlando Blooma.
Sama Witwera usłyszymy w roli Sekretnego Ucznia (ciekawe czy w końcu nadadzą mu imię czy też skończy jak Rookie One z serii „Rebel Assault”). Jak na razie kariera tego młodego amerykańskiego aktora koncentrowała się wokół produkcji telewizyjnych. Przypuszczam, że najlepiej nam znany jest z roli porucznika Crashdowna z serialu „Battlestar Galactica”. Poza tym występował epizodycznie w serialach takich jak: "JAG", "ER", "Arli$$", "Dark Angel", "Angel", "NCIS", "She Spies", "Cold Case". Pod koniec roku zaznaczy swą obecność na dużym ekranie, bowiem zakończył już zdjęcia do filmu „Stephen King's The Mist”

Oboje młodzi aktorzy spotkają się z fanami „sagi Lucasa” już za parę tygodni w Los Angeles na konwencie Star Wars Celebration IV.

Na spotkaniach obecni będą też tacy ludzie, jak Haden Blackman (nadzorujący projekt), Matt Omernick (odpowiedzialny za animację), Brett Rector (producent pomocniczy).

A oto harmonogram spotkań:

The Force Unleashed at Celebration IV:
Creators' and Actors' Panel
Friday, May 25
1:30 -- 2:30 pm
Celebration Theater (Room 408AB)
Los Angeles Convention Center

Meet & Greet in the Star Wars Fan Club Lounge
Friday, May 25
3:00 -- 4:00 pm
Fan Club Lounge (Room 502AB)
Los Angeles Convention Center

Creators' and Actors' Panel
Saturday, May 26
3:00- 4:00 pm
Celebration Theater (Room 408AB)
Los Angeles Convention Center

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016