strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
The Clone Wars - reżyser i producentka o serialu
niedziela · 13 maja 2007 · 00:07 · Baca · źródło: Oficjalna

Dwa lata plotek i ploteczek o serialowych TCW szczęśliwie mają się ku końcowi. Już pod czas CIV szczęśliwcy będą mieli okazję zajrzeć za kulisy powstającego w technologii CG serialu.

27. maja, w niedzielę producentka Catherine Winder oraz Dave Filoni, główny reżyser poprowadzą specjalny panel o The Clone Wars. Sala 408AB w budynku Celebration Theater stanie się miejscem, w którym przedstawione zostaną zamysły powstania serii, jak również odkryte będzie jak zespół artystów, projektantów i animatorów z LucasfilmAnimation - w tym wielu zajadłych geeków - przygotowywał kinowy sznyt dla cyfrowych The Clone Wars.

To pierwszy pokaz efektów pracy ekipy twórczej dla szerszej publiczności. To także jedna z niewielu okazji by przyjrzeć się z bliska unikalnemu procesowi wykonawczemu, który charakteryzował prace nad tym znaczącym nowym rozdziałem Sagi, i który nadzorował sam George Lucas.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016