strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
DarkHorse wydaje
środa · 9 maja 2007 · 09:38 · Baca · źródło: DarkHorse.com

W dniu sześćdziesiątej drugiej rocznicy zakończenia Drugiej Wojny Ojczyźnianej Dark Horse raczy amerykańskiego czytelnika takimi pozycjami.

Dark Times#3: Path to nowhere
W trudnych czasach rodzącego się wraz z Imperium kapitalizmu Jedi Dass Jennir i jego nosauriański towarzysz broni Bomo Greenbark przemierzają Galaktykę w celu uratowania rodziny Boma. W tej niebezpiecznej misji towarzyszy im grupa przemytników, zaś na drodze stoi cała potęga Galaktycznego Imperium wraz z demonicznym przywódcą jego wojsk, Czarnym Lordem Sithów, Darthem Vaderem.

Legacy#11
Cade Skywalker poszukuje samotności oraz odpowiedzi na wiele dręczących go pytań. Sentymentalna podróż w czasie gwarantowana. Z kolei jego kompani Deliah Blue i Jariah Syn wpadają w łapy najgorszych wrogów młodego Skywalkera. Ile znaczy lojalność w dzisiejszych czasach?

StarWars Leagacy Volume1: Broken
Ponad dwa i pół półwiecza po Bitwie o Endor. Galaktyka znowu staje w ogniu. Nowe Imperium chwieje się w posadach pod ciosami kolejny raz odrodzonego Zakonu Sithów. Ostatnią nadzieją białych, czerwonych, czarnych i różowych jest dziedzic fortuny Skywalkerów.

Zeszyty #1-3 i #5-7 zebrane w tym wydaniu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016