strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na miesiąc Oktawiana Augusta
środa · 9 maja 2007 · 09:23 · Baca · źródło: Rebelscum.com

Ujawniono już jakie zeszyty Mroczny Koń wprowadzi w obieg w sierpniu.

STAR WARS: REBELLION #9
WILLIAMS, LACOMBE, GLASS i SOOK (okładka)

W sprzedaży ósmego sierpnia
40 stron
$2.99


"Napoleon zbrodni" Raze umieścił ładunek wybuchowy w czaszce Wyla Tarsona, w związku z czym Wyl zmuszony jest prowadzić "parszywą dwunastkę" na mission impossible by wykraść jeden z najpilniej strzeżonych sekretów Imperium.

Na ulicach miast planety Ahakisty, Darth Vader prowadzi bezlitosną wojną z tubylczą partyzantką, której nie w smak gościć Imperium na swojej ziemi. W tzw. międzyczasie pod powierzchnią planety prastarymi tunelami Wyl i jego ekipa próbują dostać się do imperialnej twierdzy. I gdy osiągnięcie niełatwego celu wydaje się być na wyciągnięcie ręki, odkrycie jednego z nich zmienia wszystko.

Brzemienna decyzja, wstrząsające suspensy... naprawdę gorący towar!

STAR WARS: LEGACY#15 CLAWS OF THE DRAGON (2 z 6)
OSTRANDER, DUURSEMA, PARSONS, ANDERSON, i CHAREST (okładka)

W sprzedaży ósmego sierpnia
40 stron
$2.99


Z powodu własnej lekkomyślności, Cade Skywalker został uwięzion pod sithowskim Kraytem. To wielki dzień dla samozwańczego Cesarza Dartha Krayta, który liczy, że umiejętności Skywalkera pozwolą zakończyć własną długoterminową drogę w odzyskaniu pełni swej potęgi.

Tymczasem jego podwładni przejawiają daleko idący sceptycyzm wobec jego zamiarów. A są tacy, to nie żart, dla których Cade więcej wart martwym, niż pionkiem Cesarza.

Także Cade'a nie urządza taka sytuacja. Lecz cóż może począć? Spalił mosty za wszystkimi przyjaciółmi, którzy mogli go ocalić. Nawarzył sobie niezłego piwa, musi je teraz wypić.

W TYM NUMERZE POZNAMY TOŻSAMOŚĆ DARTH KRAYTA!!!


STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC #20

MILLER, DAZO, ATIYEH, i WARNER (okładka)

W sprzedaży dwudziestego dziewiątego sierpnia
40 stron
$2.99


Kluczowy moment w historii Galaktyki nadszedł wraz z bezpośrednią konfrontacją Republiki z Mandalorianami, podczas której dyskutowana jest propozycja o jednej rzeczy: zwycięstwo dla jednego, porażka drugiemu.

Zły, jak za słona zupa, miliarder Lord Adasca jest swatem tego wiążącego spotkania. Przygotował je z mistrzowską precyzją by zrealizować swoje wielkie plany dotyczące jego arkaniańskiej rasy oraz swojej korporacji Adascorp. Pewnie by mu się udało, gdyby nie przewidział, że wtrącą się wścibska Jarael, jej zawsze stary towarzysz Camper i uciekinier padawan Zayne Carrick. Oczywiście pierwej te persony samotrzeć muszą zbiec tuzinowi siepaczy Adaski - droidom skrytobójcom HK-24.

STAR WARS: DARK TIMES #6 PARALLELS (1 z 5)
HARRISON, ROSS i TBD

W sprzedaży dwudziestego dziewiątego sierpnia
40 stron
$2.99


W ostatnich dniach Wojen Klonów, Mistrz Jedi K'Kruhk odkrywa, że Rozkaz 66 zmienia jego życie w stopniu jakiego nie potrafił sobie nawet wyobrazić. Jeszcze nigdy w jego rękach nie leżał los tak wielu.

W innej części Galaktyki podążający na niebezpieczne spotkanie Bomo Greenbark i załoga szmuglerskiego transportowca Uhumele, jednocześnie są ścigani przez Imperium.

Dwie odmienne ścieżki, każda prowadząca ku niemożliwemu wyborowi, który w przyszłości odmieni losy wszystkich partycypujących!

Nowe, nieodkryte terytorium powiązane z Zemstą Sithów.


Całość newsa, wraz z informacjami o pazdziernikaowym hardcoverze
STAR WARS: 30TH ANNIVERSARY COLLECTION VOLUME 8 "Spotkanie na Mimban"
oraz:
STAR WARS OMNIBUS: TALES OF THE JEDI VOLUME 1;
STAR WARS EPISODE II: ATTACK OF THE CLONES PHOTO COMIC;
STAR WARS: CLONE WARS ADVENTURES VOLUME 9.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016