strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Zbliża się The Making of Star Wars
środa · 25 kwietnia 2007 · 10:27 · Baca · źródło: Oficjalna

The Making of Star Wars ukazał się 24. kwietnia sumptem Del Reya. Książka ma za zadanie przedstawić czas powstawania pierwszego filmu. Autorem i jednocześnie redaktorem Lucas Books jest J.W. Rinzler.
Poświęcił on miesiące na sortowanie, kolekcjonowanie i wyszukiwanie wszelkiego typu tekstów odnoszących się do powstawania 'Nowej Nadziei'. Żmudna praca mozolnego odtwarzania atmosfery czasów produkcji oryginalnych 'Gwiezdnych wojen' na podstawie archiwalnych materiałów przyniosła wymierne efekty. I tak zebrał sporą liczbę wywiadów z Georgem Lucasem z czasów, kiedy film nie był jeszcze zmontowany, oraz moc dokumentów jakie leżały skryte w archiwach Lucasfilmu przez dziesięciolecia.

Dzięki temu The Making of Star Wars mieści w sobie wiele nigdy wcześniej nie publikowanych zdjęć oraz dziesiątki nie opowiedzianych wcześniej anegdot z planu filmowego i studia montażystów.

Wywiad z autorem oraz garść skanów stron zamieszcza Oficjalna.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016