strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Starwarsowe okładki czasopism na jubileusz
wtorek · 24 kwietnia 2007 · 16:44 · Baca · źródło: Oficjalna

Tak wielkie pop-kulturalne wydarzenie jak trzydziestolecie 'Gwiezdnych wojen' nie mogło przejść niezauważone w naszej wielkiej globalnej wiosce. Kilka większych magazynów poświęciło swoje czołówki oraz po parę stron artykułów wewnątrz na odnotowanie tego jednorazowego okrągłego jubileuszu.
Oficjalna nie mogła tego nie odnotować.

Dla przykładu sympatycznie zwący się Geek Monthly świętuje trzydziestolecie Sagi, niemal cały numer wypychając gwiezdnowojenną zawartością. Z okładki w kostiumie szturmowca wyziera Greg Grunberg z serialu Heroes. A w środku m.in. zaginiony album Jar-Jara, 10 bezwstydnie zżynających z SW filmów, hołd dla niedopasowanych droidów SW, przegląd starwarsowej "geekoteratury", zdjęcia i relacja Golden Gate Garrison z Wonderconu, jak również wypowiedzi celebrities o Sadze np. Anthraksu.
Więcej na witrynie periodyku.

Z kolei Playboy, magazyn dla trochę starszych fanów, powiedzmy takich, co klockami się już nie bawią, przygotował bardzo interesujący artykuł. Jego tytułowym choć nie jedynym bohaterem jest prawy i szlachetny Rycerz Jedi, Obi-Wan Kenobi. Artykuł zatytułowany "Obi-Wan Lives" ma nas (fanów) zainteresować dopiero mającą być wydaną książką The Making of Star Wars. Na swoich łamach Playboy przedstawi oryginalne storyboardy z Nowej Nadziei.
W pomniejszeniu możecie je zobaczyć klikając w sąsiedni obrazek. ->

Pismo Super7 skupia się na prezentowaniu najnowszych zabawek, sztuki oraz wzornictwa. Okładkę jego piętnastego numeru przyozdabia najsłynniejszy quasi-samurajski hełm kilku galaktyk. Samo wydanie poświęcone jest szeroko pojętemu starwarsowemu stuffowi. Osobny tekst poświęcono relacji z ponownego otwarcia sklepu Super7 w mieście Brudnego Harry'ego i Nasha Bridgesa, czyli San Francisco. Kto był główną atrakcją otwarcia? Zgadliście - wszędobylski Golden Gate Garrison.
Więcej o czasopiśmie dowiecie się na jego witrynie.

Wreszcie last but not least, a w ogóle to na początku, bo już z marca - magazyn SFX. We wspominanym ("o jaka ładna okładka") numerze przeczytamy absolutnie 'całkowicie wszystko' o historii Kosmicznej Sagi. Bowiem jak sami się chwalą, "zajeździli kilka koni, żeby najprędzej dowieść największą, najjaśniejszą retrospekcję Star Wars po tej stronie Tatooine". Pozostaje trzymać za słowo.
Między innymi o tym numerze na stronie miesięcznika.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016