strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Komiksowe recenzje i podsumowanie marcowej sprzedaży
czwartek · 19 kwietnia 2007 · 11:05 · Rif

Tym razem dwie recenzje bieżących serii za oceanu.

Legacy #9 - W ciągu kilku chwil stał się jednym z ważniejszych graczy galaktycznych zmagań. Czas zacząć polowanie na ostatniego Skywalkera.

Knights of the Old Republic #14 - Już wkrótce Serroco stanie się areną tragicznych wydarzeń, lecz na razie wszyscy cieszą się z dobrych posiłków serwowanych przez kuchnię Grypha.

Marzec był zdecydowanie miesiącem Kapitana Ameryki - tragiczna śmierć przyniosła temu superbohaterowi pierwsze miejsce na liście TOP 300. Pociecha dla Steve’a Rogersa marna, ale jeśli już odejść to w wielkim stylu. Zeszyt ilustrujący to wydarzenie rozszedł się w rekordowym nakładzie ponad 290 tysięcy egzemplarzy. Na tym tle komiksy serii Star Wars wypadają wręcz blado, ale poniżej setnej pozycji raczej nie schodzą.

W marcowym zestawieniu znalazły się dwa zeszyty serii Legacy. Numer Legacy #9 - 33084 sprzedane egzemplarze i miejsce 65. Nieco niżej, bo na miejscu 68 znajdujemy Legacy #10 (32320 egz.). Sprzedaż minimalnie spada, ale to nadal pierwsza liga wśród komiksowej „gwiezdnej” braci.

Zestawienie zbiorcze dla aktualnych serii.

Odnotować należy, że tradycyjnie dobrze wypadły wydania zbiorcze. W marcu poza premierową kompilacją ostatnich zeszytów o przygodach Boby Fetta (miejsce szóste) premierę swą miały pierwsze dwa wydania jubileuszowe, które upamiętniają 30-lecie Star Wars, a zarazem 20-lecie Dark Horse Comics. Zapraszam do zapoznaniem się z zestawieniem TOP 100 powieści graficznych.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016