strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Piąta seria kart 501st
czwartek · 19 kwietnia 2007 · 11:01 · Baca · źródło: 501st.com

Karty kolekcjonerskie 501st pojawiły się po raz pierwszy w roku 2005. Z miejsca stały się przebojem i prawdziwym rarytasem zarówno dla członków Legionu, jak i fanów 'niezrzeszonych'.

Dotychczas ukazały się cztery serie kart tej popularnej organizacji fanowskiej.

Najnowszą serią (karty z numerami 251-300) wymieniać się będzie można od lipca. Ma to związek z premierą piątej serii na czwartej odsłonie Celebration.

Jednak już dziś, jeszcze przed zdobyciem kart, nierzadko wraz z autografami, wszystkie karty premierowej piątej serii obejrzeć można na witrynie Pięćset Pierwszego.

Szczególną gratką CIV będą specjalne jubileuszowe karty Legionu. Bowiem z okazji dziesięciolecia utrzymywania Nowego Ładu w Galaktyce powstała specjalna limitowana edycja miriady (10000) kart. Eleganckich, wydrukowanych metalicznym tuszem, dokładnie takich jak na obrazku poniżej.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016