strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Pierwsze spojrzenie na ”Death Star”
czwartek · 19 kwietnia 2007 · 08:22 · anubis · źródło: www.StarWars.com

Nazwa Death Star, co w naszym ojczystym języku znaczy Gwiazda Śmierci, jest znana każdej osobie, która oglądała Nową Nadzieję. Stacja bojowa o rozmiarach niewielkiego księżyca, wyposażona w potężną broń zdolną unicestwić w mgnieniu oka całą planetę. Czas powstawania tej niesławnej stacji bojowej jest jednym wielkim pasmem intryg, ukrytych planów, niespodziewanych wydarzeń i śmiałych posunięć. Najbardziej błyskotliwe umysły i śmiałe osobowości, najbardziej ambitni i skorumpowani, zdeterminowani i pokrętni - oni wszyscy mają swój udział w tworzeniu Gwiazdy Śmierci i jej potęgi. Żołnierze i niewolnicy, lojaliści i Rebelianci, szpiedzy i mściciele, niewinni i źli - ich drogi i losy splotą się, gdy stacja bojowa ruszy w dziewiczą podróż, która doprowadzi ją na pole ostatecznej rozgrywki.


O tych wydarzeniach dowiemy się z, mającej ukazać się na jesień, powieści zatytułowanej Death Star. Jej autorami są panowie Michael Reaves i Steve Perry. Powyżej możemy zobaczyć okładkę stworzoną przez Johna Harrisa. Książka, wydana w twardej oprawie, ukaże się nakładem wydawnictwa Del Rey.Artykuł na oficjalnej.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016