strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Czytelnicy docenili czołówkę Sagi
sobota · 14 kwietnia 2007 · 19:53 · Baca · źródło: Klub Miłośników Filmu

Jest to co prawda wiadomość z cyklu w ankiecie magazynu Empire wybrano..., ale każdy laur demokratycznie przyznany filmom George'a Lucasa godzien jest odnotowania.

Otóż Klub Miłośników Filmu, który jest klubem całkowicie 'amatorskim' w znaczeniu wyprowadzonym bezpośrednio z łaciny (czyli jak w tytule - zrzeszającym 'miłośników'), zorganizował ankietę na najciekawszą czołówkę filmową.
Brali udział czytelnicy, a wygrał 'Forrest Gump' z wirującym piórkiem. Drugie miejsce łuska w 'Panu życia i śmierci', zaś trzecie 'Gwiezdne wojny'. Zdaje się, że jako całość, bo poza nazwą GW nie podano żadnych szczegółów. Co w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę, że napisy wjeżdżają zawsze tak samo, cyfry rzymskie nie każdy rozróżnia, a tekst po nich jest zawsze grafomański i bełkotliwy.

A oto sam ranking.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016