strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
”Poza galaktykę” w księgarniach, UPDATE: od jutra
czwartek · 12 kwietnia 2007 · 10:57 · Rif

UPDATE: Amber się nie postarał i książki do księgarń mają trafić dopiero jutro tj. w piątek.

Tajemniczy „Pozagalaktyczny Lot” przez wiele lat elektryzował fanów książkowych „Gwiezdnych wojen”, niczym „Wojny klonów” widzów „Nowej nadziei”. W swych powieściach Timothy Zahn dorzucał kolejne elementy układanki, aż w końcu zdecydował się ułożyć wszystko w całość.

Już dzisiaj (według wydawnictwa Amber) w księgarniach całej Polski powinny pojawić się egzemplarze powieści „Poza galaktykę”, w której poznajemy kulisy tajemniczej wyprawy rycerzy Jedi.

Za stroną wydawnictwa:

Akcja powieści poprzedza wydarzenia Rozbitków z Nirauan (i to o ponad 40 lat – dop. Rif)

Wielotysięczna misja, którą dowodzi mistrz Jedi Jour C’baoth, wyrusza kolonizować nie odkryte światy poza znaną galaktyką. Wkrótce Jedi, Chissowie, Vagaari, Lot Pozagalaktyczny, Obi-Wan, Anakin i Darth Sidious spotykają się na granicy Nieznanych Regionów – w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie. A na skraju galaktyki gromadzą się tajemnicze siły zbrojne przybyszów z daleka.

Pisownia pozostawiona oryginalna. Pozostaje mieć nadzieję, że błędy dotyczą jedynie internetowej strony wydawcy i nie jest to dokładny cytat z tyłu okładki. Od czasów sławetnych „androidów” w adaptacji książkowej Zemsty Sithów wszystko jest możliwe...Timothy Zahna - „Poza galaktykę”

360 str., broszura

format 123 x 190,

cena det. 39,00.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016