strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Kup pan wino od Lucasa.
sobota · 7 kwietnia 2007 · 09:36 · Baca · źródło: theForce.net

Może ktoś z Was widział piętnasty odcinek piętnastego sezonu The Simpsons ?? Jeśli tak, to zapewne pamięta, że wówczas rodzina ze Springfield udała się do północnej Kalifornii, żeby Bart i Lisa mogli odwiedzić Randalla Curtisa, reżysera, scenarzystę, producenta filmów z serii 'Cosmic Wars' (jak również osobę dubbingującą Jim-Jama), na jego ranczu oraz powiedzieć mu, że cyfrowa technika nie zastąpi dobrze napisanej fabuły. W tym czasie Homer i Marge zabrali się za zwiedzanie okolicznych winnic...

I tu rozpoczyna się właściwy news. Otóż przecież George Lucas także posiada ranczo w północnej Kalifornii. Okazuje się również, że korzystając z koniunktury produkuje tam wino, choć nie sposobem 'domowym'.

TheForce.net dotarł do informacji, że od wczoraj merlot z rocznika 2004 można kupić już za 4/5 jego dotychczasowej ceny. Tymczasem dodatkową atrakcją dla fanów jest fakt, że po wpisaniu specjalnego, geekowskiego kodu [s]BACTA25[/s], butelka trunku ze Skywalker Ranch osiąga 3/4 ceny pierwotnej.

Pod tym linkiem możecie zamawiać tę ambrozję.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016