strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Bez komiksów na 30-lecie...
piątek · 6 kwietnia 2007 · 20:43 · Rif · źródło: Mandragora

Wykorzystaliśmy forum wydawnictwa Mandragora, by dowiedzieć się czegoś nowego w temacie wydania kolejnych komiksowych zeszytów Star Wars w Polsce. Wieści przynosimy okrutne...

Rif: Temat odgrzewaniec. Gwiezdne wojny. W maju świat będzie świętować 30-lecie sagi, a Mandragora w planach nie ma nic. W Stanach sprzedaż komiksów Star Wars jest przeciętna, więc czemu Dark Horse Comics (a może to Lucas Books?) stawia jakieś chore wymagania? Istnieje szansa, że w końcu dojdziecie do porozumienia i pojedyncze „gwiezdne” zeszyty pojawią się ponownie w sprzedaży?

Mandragora: Uwierzcie, wydanie czegoś ze SW jest DWA razy droższe, niż reszty. Szczerze mówiąc – wątpliwe, by w tym roku ukazało się coś ze SW naszym nakładem.

I tak oto staliśmy się ofiarami pazerności kapitalistycznej machiny Lucasa. Krótko mówiąc – wypięli się na dziengi z Polski.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016