strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Kary Koń w lipcu przywiezie
czwartek · 5 kwietnia 2007 · 10:29 · Baca · źródło: theForce.net

Co do dnia na trzy miesiące przed Dniem Niepodległości ukazała się notka na temat gwiezdnowojennych produktów wydawnictwa DarkHorse, jakich sprzedaż rozpocznie się w miesiącu amerykańskiego święta narodowego. Poza graficznymi powieściami będzie też jeden zbiorczy hardcover, a także figurka przedstawiająca permanentnie eleganckiego Obi-Wana Kenobiego.


Legacy#14
Pierwszy z sześciozeszytowej podserii Krayt. Stanowi wprowadzenie do historii, w której wiodącym wątkiem jest wyjawienie tożsamości Dartha Krayta.
Cade Skywalker nie należy do świętych, a najpaskudniejszą rzeczą jaką w swym krótkim życiu uczynił, niewątpliwie, było wydanie Sithom Mistrza Jedi Hoska Trey'lina. Dlatego udaje się na Coruscant, by nie dopuścić, aby jeszcze jeden Bothanin zginął, tak, niestety, jak miało pecha już wielu. Jednakowoż 'Jedi-konował' nie jest jedynym komu Cade nagotował bigosu i odnowienie stosunków z powaśnionymi znajomymi może jeszcze zaważyć na losach spadkobiercy rodu Skywalkerów.

W sprzedaży od 11. lipca.
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson i Charest okładka.Rebellion#8
Języczek uwagi Galaktycznego Imperium znajduje się ukryty na planecie Ahakiście. Kiedy uczestnicy toczącej się tam wojny domowej nieopatrznie zaczną się tego domyślać, Mroczny Lord Sithów osobiście zajmie się ochroną interesów Imperium.
Przypadkowo, złożony z ludzi różnych stanów, zespół rebelianckich agentów pozna sekret Ahakisty, dzięki nieocenionej pomocy imperialnej oficer, która ma na uwadze głównie własną korzyść. Wywiadowcy Sojuszu w dywersyjnej misji będą potrzebowali pomocy tuziemców. Ci uwikłani w bratobójczy konflikt, nie wykażą nadmiernej ochoty konfrontacji z Imperium.
W tak zwanym międzyczasie, Lord Vader odczuwa znużenie tą ciemnogrodzką planetką odciągająca go od spraw wagi państwowej.
Dla jego adwersarzy oznacza to tylko jedno - szybką dekapitację.

W sprzedaży od 11. lipca.
Williams/Lacombe/Glass i Sook okładka.KotOR#19
Nowa podseria rozpocznie się niemal dokładnie w momencie, gdy cierpiący na manię wielkości przedsiębiorca odkryje swe konspiracyjne plany jakie mogą zagrozić zarówno Republice, jak i Mandalorianom...
Lord Adasca, właściciel korporacji Adascorp, wykonał parę nieznacznych ruchów, których skutki w dalszej perspektywie mogą całkowicie zmienić wynik konfrontacji Republiki z Mandalorianami. Zorganizował spotkanie na swym flagowym statku 'Arkaniańskiej Spuściźnie', a gdy zaproszeni goście znaleźli się na pokładzie, karty zostały odkryte.
W innym miejscu statku Camper i jego anioł-stróż Jarael zostają rozdzieleni. I każdą z person bardziej zastanawia los przyjaciela niż własny. Jakie plany ma wobec nich Adasca? Oby tylko ich przyjaciel, ścigany Zayne Carrick, mógł zmienić coś korzystając ze swoich prestidigitatorskich mocy Jedi.

W sprzedaży od 25. lipca.
Miller/Tolibao/Atiyeh i Warner okładka.Poza tym figurka KOTOBUKIYA i zapowiedź siódmego kodeksu STAR WARS: 30TH ANNIVERSARY COLLECTION ze znanym z serii SW Empire 'Darklighterem'.

Oryginalny news.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016