strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Złoty C-3PO z LEGO
czwartek · 5 kwietnia 2007 · 09:20 · Rif · źródło: starwars.com

Czy pamiętacie sceny z filmu „Charlie i fabryka czekolady”, gdy dzieci i dorośli na całym świecie poszukiwali „złotego biletu” pośród czekoladek Wonka? Podobne sceny mogą mieć niebawem miejsce za sprawą firmy LEGO i metalizowanej na złoty kolor figurki C-3PO.

10 tysięcy pozłacanych figurek umieszczonych zostanie w losowych zestawach klocków LEGO z serii Star Wars w ramach promocji "These Are the Droids You're Looking For". Prawdopodobieństwo trafienia na właściwy zestaw wynosić ma ok. 250 do 1, ale czy fanom Gwiezdnych wojen warto mówić o prawdopodobieństwie?

Jeszcze większą atrakcję kolekcjonerską stanowić będzie pięć figurek wykonanych z 14-sto karatowego złota, a które wygrać będzie można w konkursie online, który ogłoszony zostanie wkrótce przez firmę LEGO.

Czekamy zatem na start promocji i może niebawem pokażemy zdjęcia pierwszego pozłacanego „polskiego” C-3PO? A na razie przypatrzmy się jak wygląda droid, którego szukamy.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016