strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
DH - nowości + kotorowo-okładkowa rewolucja
środa · 4 kwietnia 2007 · 09:52 · Baca · źródło: Dark Horse

Z dzisiejszą datą na rynku pojawią się samowtór takie wydawnictwa.

Najsampierw KotOR z numerkiem 15, którego preview mieliśmy już okazję prezentować jeszcze w marcu. Będzie to dokończenie podserii Days of Fear. Oraz, o czym za chwilę, zamknięcie pewnej ery w okładkach, żeby sparafrazować słynne hasło z rozciągniętego w bólach i mękach do rozmiarów trylogii filmu braci Wachowskich: "każdy koniec ma swój początek". Do tego jednak czasu Zayne Carrick będzie musiał znieść wiele niewygód, a także zmierzyć się z licznymi trudnościami. Szykujcie się zatem na sporą dawkę podnoszących poziom adrenaliny emocji. Przecież te w KotORze są pewne, jak nowy model rozwojowy X-winga.


Drugą wydawniczą nowością jest drugi kodeks rocznicowej serii Star Wars: 30th Anniversary Collection. Tym razem na półkach punktów sprzedaży sieci Direct Market zagościła pamiętna seria Jedi vs. Sith. Starcie na Ruusanie, siedem bitew, zdrada, namiętność, zawiedzione nadzieje, pyrrusowe zwycięstwo i jako 'ostatni śmiejący się', Darth Bane - twórca zasady, dzięki której Sithowie po przetrwaniu w ukryciu niespełna dwóch mileniów zawładną na krótko Galaktyką i "w końcu będą mieli swoją zemstę". Pamiętajcie, że "czarna" seria nie będzie dodrukowywana. Kto chce kupić, niechaj się spieszy.


Tymczasem jak już wspominaliśmy prawdziwym zaskoczeniem okazują się odkryte niedawno okładki zeszytów podserii Nights of Anger, czyli KotORów nr. 16. i 17. Charakteryzują się one obecnością popularnych 'dymków dialogowych'. Z jednej strony, treść tychże nie jest jakoś szczególnie wiele mówiąca, jednak sam fakt, że w powieściach graficznych SW taki zabieg jest czymś wyjątkowym i niebanalnym, należy wpatrywać się w te dziwy z nabożną czcią, lub chociaż ze zrozumieniem uśmiechać się kącikami ust.

Odczytać przekaz z okładek możecie na witrynie Mrocznego Konia - TU i TUTAJ
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016