strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dark Horse - nowości i świeżości
środa · 28 marca 2007 · 09:34 · Baca · źródło: Dark Horse

Przypadki chodzą parami, taką też strategię zdają się wyznawać trzymający lejce w zaprzęgu Mrocznego Konia. W punktach sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej pojawiły się z dzisiejszą datą dwa komiksowe wydawnictwa z inicjałami SW.


Choć wydawane jednocześnie przyjmijmy, że pierwszym niech będzie dziesiąty zeszyt kontrowersyjnej, choć rozpoznawanej nawet na Antarktydzie serii SW: Legacy. Jest to druga i zarazem ostatnia część składowa podserii Trust Issues. Pisaliśmy o niej nieprzymierzając wczoraj, lecz dla przypomnienia przypomnimy, że osią intrygi będzie pewna próba sabotażu pewnych negocjacji...
Komiks kosztuje typowo $2.99, a stron liczy standardowo 32.
Preview odcinka, którego treść nota bene przybliżaliśmy wczoraj, obejrzeć możecie TUTAJ.

Tymczasem drugą pozycją, która wyjątkowo zagości li i jedynie na półkach sieci sklepów Direct Market jest pierwszy tom okolicznościowej, limitowanej kolekcji Star Wars: 30th Anniversary Collection. Wyjątkowa forma sprzedaży potwierdza tylko wyjątkowość rocznicowego wydawnictwa. Bowiem wiedzieć musicie, że seria jest limitowana, wydana w twardej okładce i nie planuje się jej dodruków. Każdy kolejny wolumin zawiera w sobie w całości zebraną powieść graficzną z bogatego wszechświata SW. Cykl rozpocznie The Freedon Nadd Uprising, niezwykła historia z serii Tales of the Jedi. Sprawić sobie taką przyjemność możecie za jedyne $16.95.

Ale wspominając o parze niespodzianek, jesteśmy w obowiązku wyjaśnić, że nie liczba wypuszczonych na rynek komiksów stanowi o sumie niespodzianek dnia dzisiejszego.

Albowiem właśnie dziś na witrynie Dark Horse umieszczono preview piętnastego zeszytu serii Knights of the Old Republic. Trzecia już część podserii Days of Fear przedstawia dalsze losy padawana Zayne'a Carricka, który jak zwykle znajduje się w sytuacji tak ciężkiej, jakby cała Galaktyka spadła mu na głowę. Do tego dochodzą zwyczajowe w komiksach SW dylematy - "jak żyć?" i "czy podjąć decyzję która zaważy na losach milionów".
Jeśli nic się nie zmieni, już od 4 kwietnia komiks będzie wymieniany za $2.99 w punktach sprzedaży graficznych powieści, co przy liczbie stron 32. nie jest, zdaje się, czymś niezwykłym.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016