strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
SW: Legacy - wydawca o rozwoju serii
wtorek · 27 marca 2007 · 21:07 · Baca · źródło: Dark Horse

Koń przemówił. W aktualizowanej parę dni temu (22. III) notce od wydawców Dave Marshall, jeden ze współpracowników Randy'ego Stradleya, wyłuszczył co i jak, co i czego, co i czym - wszystko o najbliższych kolejnych pięciu zeszytach tej mocno futurystycznej, jak na uniwersum świetlnego miecza, serii.

Na początku strzelił jak z bata. Ale nie na podwładnych, których praca, przynajmniej nad Wisłą, nie została bezkrytycznie przyjęta, ino sobie, chyba dla dodania otuchy i pewności w prędkości wypowiadanych komplementów pod adresem gwiezdnowojennego 'cyberpunka'. Przez wzgląd na dobry smak, pozwolę sobie nie przytaczać górnolotnych słów o nieskończonej wspaniałości wydanych dziewięciu zeszytów oraz nieograniczonej, jak wyobraźnia Hana Solo, kreatywności Johna Ostrandera. Skupię się przeto na transkrybowaniu krótkich charakterystyk nadchodzących zeszytów #10-14.

Legacy#10, debiutujący jutro w sprzedaży, zakańcza miniserię 'The Trust Issues' niespodzianką większą od Gwiazdy Śmierci. Narysowane, przez niezrównanego Colina Wilsona, negocjacje pomiędzy pozostałościami Galaktycznego Sojuszu i imperialnymi siłami wiernymi detronizowanemu Imperatorowi Roanowi Felowi zmierzają ku końcowi. Połączą siły wobec wspólnego wroga, Dartha Krayta i jego Imperium Sith, czy niegdysiejsze urazy uniemożliwią ostatnią nadzieję na niezawisłość Galaktyki? Poza tym łowy na Cade'a Skywalkera nadal trwają. Tropiony przez dwoje połączonych kruchym paktem przymierza szpiegów - akolitę Sithów Jora Torlina i tajemniczą Morrigan Corde - Skywalker jest niezwykle cenny i wiedza o miejscu jego pobytu może przynieść skutki, których nawet Han Solo nie jest sobie w stanie wyobrazić.


Następnie w zeszytach #11-12, w rolę rysownika ponownie wejdzie współscenarzystka 'Legacy' Jan Duursema, by okrasić dziełami swojej ręki zapowiadaną jako "złowieszczą" miniserię 'Ghosts'. Drobny eksperyment Cade'a z 'igiełkami śmierci' podczas mierzenia się z wiszącym nad nim dziedzictwem Jedi, doprowadza go ku posępnym wspomnieniom oraz wizji czekającej go przyszłości. W innej części Galaktyki dawna załoga Skywalkera, Jariah Syn oraz Deliah Blue, popadają w konflikt z niebezpiecznymi indywiduami, przy których pęk 'igiełek śmierci' to ryshcate z masłem. Ma się rozumieć - to dopiero początek. Tuż pod sam koniec, jedna z najściślej skrywanych tajemnic Zakonu Jedi zostanie ujawniona, zmuszając Cade'a do podjęcia decyzji, która znacząco i nieodwracalnie zmieni życie poważnej liczby osób.


Zaraz po tym rysik ponownie przejmie Colin Wilson, żeby w Legacy#13, piorunującym 'Ready to Die' dowieść, że wierny Darth Kruhl podejmie się każdego zadania, aby wypełnić wolę swojego mistrza, Dartha Krayta. Misja poza wrażymi liniami, rozpalone do białości miecze świetlne w tytanicznych pojedynkach oraz skrytobójstwo, którego wynik mógł raz na zawsze przesądzić o przewadze sił w Galaktyce - tej historii nie wolno Wam przegapić!


W ten zenit napięcia i wyczekiwania numerem #14 na scenę ponownie wkracza Jan Duursema. Rozpocznie tym samym najdłuższą podserię od czasów 'Broken'. Niestety, na razie musicie uzbroić się w cierpliwość, obawiam się, że w tej chwili więcej nie mogę wyjawić. John (Ostrander) złożył na moim biurku zarys nowej historii i mam nadzieję nie umrzeć z radości po zapoznaniu się z nim. W końcu ktoś musi Wam go zapowiedzieć.
Tymczasem jeszcze ja odautorsko i na "wpółautoryzowanie", bo źródło niepewne, dodam, że w #15 podobnoż zostanie wyjawiona tożsamość <SPOILER> Dartha Krayta. </SPOILERA>
I co wy na to ?!?
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016