strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Celebration IV. E-zaproszenia dla fanów.
wtorek · 27 marca 2007 · 17:29 · Baca · źródło: StarWars.com

Niezwykle miło nam donieść o kolejnej niespodziance ze strony organizatorów C4. Ludzie odpowiedzialni za tę wyjątkową imprezę pomyśleli jednocześnie o dwóch rzeczach. Połączyli formę reklamy eventu z sympatyczną okazją do pokazania swoim znajomym, że się o nich myśli. Albowiem fani, którzy pojawią się na tegorocznym Celebration mają teraz niepowtarzalną możliwość, żeby zaprosić swoich przyjaciół i znajomych fanów SW na C4. A wszystko to dzięki wyjątkowym kartkom, jakie drogą elektroniczną mogą wysłać każdemu, kto jest im bliski. Zaproszenia przedstawiają w pozach radosnego świętowania tego nadzwyczajnego wydarzenia tak znane i lubiane postaci Sagi, jak R2, Księżniczka Leia czy na krótki czas zbratani Han Solo i Boba Fett. Jest to zatem, jak widzicie, wyśmienita okoliczność, żeby samemu dać się unieść radosnej atmosferze i wraz z milionami fanów z całego świata weselić się i cieszyć na wieść o zbliżającym się wydarzeniu.

Tak oto George Lucas nie po raz pierwszy: bawiąc - uczy; ucząc - świeci... jak chce się sparafrazować znane powiedzenie. Takie pocztówki na zawsze pozostaną też doskonałą niepowtarzalną pamiątką. I to zarówno, dla tych którzy dzięki nim przypomną sobie świetną zabawę i poznanych fanów z innych kontynentów, jak i tych, którym, a w naszych strefach klimatycznej i geopolitycznej jest to o wiele bardziej prawdopodobne, będą przypominać tylko ten niezwykły czas wyczekiwania trzydziestych urodzin Sagi.

A same kartki zobaczyć można TUTAJ.

P.S.
Właśnie jedną wysłałem do Merridiusa.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016