strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Lot Pozagalaktyczny dociera do Polski
niedziela · 25 marca 2007 · 14:27 · Baca · źródło: Wydawnictwo Amber

Bardziej dla upewnienia Was, że My też to wiemy, z prawdziwą przyjemnością informujemy o tym, co następuje.
10 kwietnia na terenie Polski księgarnie, salony książki i hurtownie rozpoczną sprzedaż 'Poza galaktykę'. Tytułem tym wydawca polski obdarzył ostatnią, wydaną książkę Timothy'ego Zahna. Kodeks wydany jest w okładce miękkiej, jego "gabaryty" zamykają się w formacie 123 x 190, zaś wartość rynkowa to 39,80 PLN.

Fabuła przedstawia nam projekt 'Lotu pozagalaktycznego'. Do tej pory był to najpilniej skrywany sekret Zahna, dotychczas jedynie mgliście wspominany w jego wcześniejszych powieściach. Poznamy kulisy wysłania kolonistów w niebezpieczną podróż, będziemy śledzić ich losy oraz dowiemy się wreszcie, co doprowadziło do katastrofy, której skutków blisko pół wieku później na kartach Rozbitków z Nirauan byli świadkami Luke i Mara Skywalkerowie.

A taką notką zachęca do kupna książki wydawca:

Wielotysięczna misja, którą dowodzi mistrz Jedi Jorus C’baoth, wyrusza kolonizować nieodkryte światy poza znaną galaktyką. Wkrótce Jedi, Chissowie, Vagaari, Lot Pozagalaktyczny, Obi-Wan, Anakin i Darth Sidious spotykają się na granicy Nieznanych Regionów – w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie. A na skraju galaktyki gromadzą się tajemnicze siły zbrojne przybyszów z daleka.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016