strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Celebration IV - oficjalny plakat
sobota · 24 marca 2007 · 15:18 · Baca · źródło: starwars.com

Na oficjalnej zaprezentowano właśnie plakat, który promować będzie czwartą edycję eventu Celebration. W związku z przypadającą w tym roku okrągłą w szeregu dziesiątek rocznicą premiery kinowej Nowej Nadziei postanowiono, że poster kojarzyć się ma nieodwołalnie z tymże Epizodem. Wybrano jedną z najbardziej poruszających wyobraźnię scen, czyli, jak zresztą sami widzicie, przedstawiającą Luke'a Skywalkera na tle zachodzących słońc. Wybór motywu był nieprzypadkowy. Nieziemski i całkowicie oniryczny widok dwóch gwiazd spływających po łuku na pomarańczowo-różowym tle za kurtynę piaskowego horyzontu zapadł w pamięć niemal każdemu fanowi. I obawiam się, że nie ma kogoś na kim nie zrobił wrażenia.
Tymczasem tak o plakacie pisze jego twórca, John Alvin, który w stworzonym przez siebie dziele starał się uchwycić to co stanowi esencję Sagi


Ponad panoramicznym tatooińskim zmierzchaniem możemy dostrzec to, co Luke Skywalker 'nieyako' odczuwał kiedy po raz pierwszy zetknął się ze swym przeznaczeniem.
Rocznicowa grafika nieznacznie, acz elegancko objawia się jako majestatyczny obłok, w którym kumulują się nawarstwiając w jednej stereometrycznej przestrzeni przeszłość, teraźniejszość i przyszłość podwójnej Trylogii.


John Alvin będzie również obecny na C4 w Los Angeles w dniach 24-28 maja, gdzie będzie sprzedawał limitowaną edycję konwentowego plakatu.

O samym evencie dowiecie się więcej z działu na oficjalnej poświęconemu
Celebration IV.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016