strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Licytuj lunch z Harrisonem
piątek · 23 marca 2007 · 15:40 · Baca · źródło: TheForce.net

Spieszno nam donieść o niezwykłym wydarzeniu, jakie odsłania dobrą część tej trochę bardziej ludzkiej strony Harrisona Forda.

Gwiazdor, którego wielka kariera rozpoczęła się od zagrania łobuzerskiego łotrzyka, Hana Solo w oryginalnych 'Gwiezdnych wojnach' sprzed równo trzech dekad, nie jest człowiekiem, któremu sława, splendory i piękne kobiety przesłaniają problemy współczesnego świata.

Odtwórca m.in. roli dr. Henry'ego Jonesa Młodszego aktywnie wspiera organizacje, które za swój szczytny cel wspomaganie ekonomicznych strategii zorientowanych na zaradzanie trzem, zasadniczo nieważkim, bolączkom trapiącym ludzkość XXI centurii: globalnemu ociepleniu, ubóstwu oraz degradacji unikalnych ekosystemów.

W celu gromadzenia ciągle potrzebnych funduszy na walkę o losy naszej planety ex-odtwórca roli Jacka Ryana zgodził się wziąć udział w specjalnie zorganizowanej aukcji na eBayu.
Przedmiotem transakcji będzie sam Harrison Ford, a raczej lunch, który w towarzystwie filmowego Hana zjedzą dwie osoby.

Aukcja odbędzie się w dniach 13-23 kwietnia, jak już wspominaliśmy na internetowej stronie aukcyjnej eBay. Kwota od której rozpocznie się licytacja to dwa i pół tysiąca dolarów.

Po dokładniejsze informacje możecie zerknąć TUTAJ.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016