strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Star Wars Fan Movie Challenge
sobota · 17 marca 2007 · 15:35 · Baca · źródło: Stopklatka

W związku z trzydziestoleciem emisji pierwszego z filmów Sagi George Lucas i jego współpracownicy prześcigają się wzajemnie w pomysłach niebanalnego uczczenia jubileuszu.

Star Wars Fan Movie Challenge jest właśnie jedną z takich atrakcji. Co cenne i ważne ów projekt żywo angażuje fanów, przez swoją propozycję zachęcając ich do kontrakcji.
Przechodząc do sedna - Lucasfilms, AtomFilms i SpikeTV proponują wszystkim tym, którzy realizują formy filmowe zainspirowane twórczością George'a Lucasa wzięcie udziału w szczególnego rodzaju wydarzeniu. Spodziewają się każdego typu przedsięwzięć od budżetu niskiego po wysoki, od metrażu krótkiego przez średni po długi, od parodii po animacje.

Swoje produkcje zgłaszać należy pod witryną starwars.atomfilms.com Wybrane filmy zostaną wyemitowane na antenie SpikeTV.
Jednak przyczynkiem do prawdziwej dumy i zapamiętania wśród fanów równemu horacjańskiemu 'pomnikowi twardszemu niźli ze spiżu' będzie prezentacja podczas czwartego konwentu Lucasfilm's Star Wars Celebration, w Los Angeles w dniach 24-28 maja.

Jeśli zatem jesteście zainteresowani skorzystaniem z tej niepowtarzalnej okazji do zapadnięcia w pamięć innym fanom tak wielkim wyróżnieniem, lub jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o całej sprawie, zapraszam TUTAJ
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016