strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Gra w HD z serialu Battlestar Galactica
piątek · 9 marca 2007 · 10:58 · Ragnus · źródło: GameDaily.com

Machina wprawiona w ruch i puszczona po równi pochyłej rozpędza się coraz szybciej i szybciej, przy czym coraz trudniej ją zatrzymać. Taką sytuację mamy od wielu lat w świecie Gwiezdnych Wojen, coraz bliżej również do takiego stanu zbliża się Battlestar Galactica.

Zaczęło się od serialu w 1978. Później powstały książki, komiksy, które niestety zaginęły bez echa. Teraz wraz z remakiem boom rozrasta się znacznie szybciej. Nowe komiksy, karcianka TCG, masa zabawek. Jak donosi serwis GameDaily.com niedługo możemy spodziewać się pierwszej gry w świecie BSG wykorzystującej technologię High-Definition.

Nad produkcją czuwa gigant rozrywki komputerowej, jakim niewątpliwie jest amerykańska firma Sierra. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w trybie single-player grając w misje rodem z pierwszych dwóch sezonów oraz w trybie dla wielu graczy. Zgodnie z zapowiedziami będzie to najlepiej wyglądająca kosmiczna strzelanka na Xbox Live. Co ważniejsze dla polskiego gracza zapowiedziana jest także wersja na popularniejsze w naszym kraju PC. Co prawda nie będzie korzystała z tej samej technologii, ale będzie pierwszą oficjalnie wydaną grą na tą platformę.

Co ciekawe gra wraz z wszelkimi dodatkami nie będzie dostępna w sklepach tylko w sieci. Użytkownicy Xboxa będą korzystać z usługi Marketplace, a PeCeta otrzymają możliwość ściagnięcia chociażby z głównej strony gry: BSGarcade, która niestety nie jest zbyt często aktualizowana.

Planowana data ukazania się gry na rynku to jesień 2007. Do tego czasu gracze mogą próbować swoich sił w chociażby fanowskiej nakładce na Homeworlda.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016