strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Kolonialne podcasty - fani to nie idioci
czwartek · 8 marca 2007 · 19:57 · Franki

Battlestar GalacticaBattlestar Galactica to nie tylko nowy sposób pokazywania serialu science-fiction, ale także świeże podejście autorów do fanów. Nie jak do tępego stada, któremu da się wcisnąć każdą ciemnotę, tylko jak do równorzędnego partnera w dyskusji.

Jednym ze sposobów niekonwencjonalnego przekazu są regularne oficjalne podcasty. Choć słowo „oficjalne” ma w tym wypadku niecodzienny posmak. Bo czy wyobrażamy sobie żeby – weźmy przykład z własnego podwórka – George Lucas albo Rick McCallum każdy komentarz do nowego odcinka swojej sagi rozpoczynali od przedstawienia właśnie spożywanego trunku? Szkocka? Absynt? Wątpię.

Fascynacja alkoholami nie jest oczywiście jedynym wyróżnikiem podcastów. Co urzeka, to całkowity brak sztuczności, gonitwa myśli, dygresje. Jednym słowem – wszystko, czego nigdy nie otrzymamy przy produkcie opatrzonym logo Star Wars.

Również samokrytyka nie jest obca twórcom BSG. W komentarzu do odcinka A Day in the Life jeżdżą po nim, jak po łysej kobyle. Brzmi szokująco? W porównaniu z Nieomylnym Flanelowcem – na pewno!

Polecam podcasty wszystkim fanom Battlestar Galactica, którzy chcą poznać nieco zakulisowych myśli jego twórców na temat serialu i nie tylko.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016