strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Komiksy w USA - styczniowe wyniki sprzedaży
czwartek · 1 marca 2007 · 22:14 · Rif

Za oceanem podsumowano styczniową sprzedaż komiksów. W USA niepodzielnie panują wydawnictwa Marvel i DC wraz ze swoimi superbohaterami, ale Gwiezdne wojny mają już ustaloną markę i na pewno wyników sprzedaży wstydzić się nie można.

W styczniu na czele najlepiej sprzedających się serii Star Wars wskoczyło ponownie Legacy. Siódmy zeszyt mini-serii Broken sprzedał się w nakładzie 34,249 egzemplarzy, co dało mu miejsce 50-te. Tym samym powtórzył sukces zeszytu czwartego, który również mógł pochwalić się tak wysoką lokatą. Niemniej sprzedaż na poziomie 34 tysięcy egzemplarzy, to znacznie poniżej 43,904, którą to liczbą pochwalić się może (wraz z dodrukiem) inauguracyjny zeszyt.

Palmę pierwszeństwa wśród braci Star Wars oddać musiała seria Dark Times. Zeszytu drugiego sprzedano 30,500 egzemplarzy, czyli niemal równo o cztery tysiące mniej od poprzednika.

Kolejne miejsca w zestawieniu styczniowym zajmowały dwunasty i trzynasty zeszyt serii Knight of the Old Republic (odpowiednio 24,940 i 24,149).

Najniższą lokatę, co było do przewidzenia, zajął wielokrotnie przesuwany ostatni zeszyt pierwszej historyjki serii Rebellion (23,213 egzemplarzy).

Na koniec warto zaznaczyć, że siódmy tomik serii Clone Wars Adventures znalazł się na wysokim piątym miejscu w zestawieniu sprzedaży tzw. noweli graficznych (6,423 egzemplarzy).

Tutaj znajdziecie zestawienie sprzedaży wszystkich zeszytów, aktualnie wydawanych serii Star Wars.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016