strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Lutowe recenzje komiksów
czwartek · 1 marca 2007 · 21:14 · Rif

Początek marca stanowi dobry moment, by przypomnieć o najczęściej aktualizowanym dziale ICO. Od ostatniego miesiąca dział komiksowy cichutko uzupełniał się o kolejne recenzje.
Droid wraz z niżej (w sumie to wyżej) podpisanym przedstawiają:

Star Wars Manga: Black & Silver - wyjątkowe spojrzenie na komiksowe Gwiezdne wojny w wykonaniu japońskich artystów. Zaznaczam, że nie są to adaptacje filmów, ale nowe opowieści. Co prawda z poza kanonu, ale wszystkiego dowiecie się z recenzji.

Dark Times #02 - drugi zeszyt nowej serii Dark Horse. Opowieści opowiadające o Galaktyce po Rozkazie 66. Jedi/Wiedźmin Dass Jennir w roli głównej (dziewczyny piszczą!).

Rebellion #5 - rodził się z bólami, ale w końcu jest – ostatni zeszyt pierwszej opowieści serii Rebellion. W jednej z głównych ról wystąpił ponownie Janek Sunber (Baca piszczy!).

Knight of the Old Republic #11-12 - dwuzeszytowa historyjka o spotkaniu Zayne’a Carricka z ojcem, czyli rodzinka prawie w komplecie (piszczą fani LPR!).

Legacy #07 - Cade’a Skywalkera przygód tom pierwszy zamknięty. Jest się z czego cieszyć, bo na przyszłość może być już tylko lepiej (wszyscy buczą...)

Clone Wars Adventures #7 - Dark Horse nie rezygnuje z prezentowania Wojen klonów z kreską na modłę serialu rysunkowego. Raz lepiej raz, raz gorzej, jak to na wojnie (niech piszczy kto chce).
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016