strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
”Exile” w sprzedaży za oceanem.
czwartek · 1 marca 2007 · 16:40 · anubis · źródło: Wydawnictwo Del Rey

Z każdym zwycięstwem nad koreliańskimi rebeliantami, Jacen Solo staje się coraz bardziej uwielbiany, potężniejszy i bardziej pewny osiągnięcia pokoju w Galaktyce. Lecz pokój ten może mieć swoją cenę. Mimo wystawionych na próbę, co zostało spowodowane przez sympatyzowanie z przeciwnymi stronami konfliktu, więzów istniejących pomiędzy Hanem i Leią Solo a Lukiem i Marą Skywalkerami - pozostają oni zjednoczeni przez jedno, zatrważające podejrzenie: ktoś podstępny manipuluje tą wojną i jeśli on, czy też ona, nie zostanie zatrzymany, to wszystkie wysiłki zmierzające do pojednania mogą spełznąć na niczym. Złowieszcze wizje skłaniają Luke`a do uwierzenia, iż źródłem zła jest nie kto inny, jak Lumiya, Mroczna Lady Sith - największe zagrożenie krążące wokół Jacena.


W Stanach Zjednoczonych ukazała się, dzięki wydawnictwu Del Rey, powieść autorstwa Aarona Allstona - "Exile" - czwarty tom cyklu "Legacy of the Force". Licząca 368 stron książka została wydana w miękkiej oprawie, a jej cena wynosi 7.99$.

Na łamach oficjalnej został zamieszczony obszerny wywiad z Aaronem Allstonem, który znajduje się w tym miejscu. Możemy także zapoznać się z fragmentami czwartego rozdziału powieści: "Wedge", "Lando", "Jacen"


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016