strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Czy Darth Vader był trans?
czwartek · 21 grudnia 2006 · 13:40 · Merridius · źródło: StarWars.com

Na starwars.com pojawiła się informacja, która z pewnością ucieszy tych miłośników gwiezdnej sagi, którzy są jednocześnie skrytymi fanami legendarnych, niezniszczalnych i niezatapialnych Transformersów. Jako, że wielu naszych czytelników (być może) należy do tej grupy, z przyjemnością informujemy, iż Hasbro zamierza wydać serię nietypowych zabawek, będących połączeniem postaci "odległej galaktyki" z owymi słynnymi, zmieniającymi postać robotami.

Już teraz obserwować możemy pierwsze dwie takie hybrydy, jakie niebawem trafią za oceanem do sprzedaży. Są to Darth Vader, który w chwilach trwogi staje się gwiezdnym myśliwcem Sithów oraz szeregowy pilot-klon z wbudowanym modułem przemiany w pojazd typu ARC-170. Poniżej zajawka tego pierwszego:
Czy polski oddział producenta zdecyduje się na sprowadzenie trans-figurek na rodzimy rynek - tego na chwilę obecną jeszcze nie wiemy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016