strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Bydgoski ”Wieczorek Star Wars” - 7.XII
poniedziałekk · 4 grudnia 2006 · 18:29 · DarkMiagi · źródło: BFSW

Poniżej prezentujemy depeszę, która powinna zainteresować przede wszyskim fanów Wojen Gwiazd z terenów województwa kujawsko-pomorskiego:

Bydgoski Fanklub Star Wars ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na Wieczorek Star Wars, który odbędzie się 7 grudnia, o godzinie 18, w kawiarni artystycznej Węgliszek.

Bydgoscy fani Sagi Gwiezdnych Wojen we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury zorganizują kolejną imprezę adresowaną nie tylko do młodzieży, ale i wszystkich Bydgoszczan. Wieczór rozpocznie się o godzinie 18, a potrwa przynajmniej do godziny 21. W planie jest pokaz filmu dokumentalnego o fenomenie Gwiezdnych Wojen, oraz pokaz twórczości fanów, który doskonale wpasuje się w klimat artystycznej kawiarni. Znajdzie się także czas na dyskusję poświęconą wizerunkowi filmów, i samych fanów w naszym
kraju. Wszystko to okraszone muzyką, gwiezdnymi gadżetami i niesamowitym klimatem. Aby nie ograniczać się do rozmów czas umili kącik z ciekawymi grami, także produkcji własnej. Bliżej zainteresowani będą mogli odwiedzić stanowisko informacyjne Bydgoskiego Fanklubu.

Bydgoski Fanklub Star Wars zaprasza do spędzenia zimowego wieczoru w iście fantastycznym klimacie!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016