strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Grudniowy Planszówkon - ICO tu byłem
niedziela · 3 grudnia 2006 · 21:48 · Merridius

W dniach 1-3 grudnia, czyli generalnie rzecz ujmując w ostatni weekend, na poświęconej, warszawskiej ziemi, miejsce miała kolejna mini-impreza spod szyldu Planszówkonu. Tym razem tolkienowska tawernę Paradox Cafe nawiedziła ekipa ICO złożona z Miagiego i Merridiusa. Na miejscu do naszego dzielnego grona dołączył również niejaki Yako, którego bystrzejsi na pewno zauważą na zdjęciach.

Warto pamiętać, że choć sam Planszówkon nie zalicza się do imprez starwarsowych par excellance, mimo to jest on istotnym punktem na konwentowej mapie IV Rzeczypospolitej. Całe spotkanie przebiegło w atmosferze totalnego lansu i oparów tzw. fame'u. Gwiazdy (w czerni) polskiego fandomu, wielcy i mali, dyskutowali na liczne tematy, snując plany dotyczące nadchodzących konwentów i wydarzeń. Szczególny entuzjazm publiczności wzbudziły plotki na temat Polkonu 2007, połączonego z obchodzeniem 30. rocznicy wejścia na ekrany kin pewnego śmiesznego filmu, a również szczątkowe informacje dotyczące tajnego projektu o kryptonimie "50 sestercji".

Wyrażamy nadzieję, że Planszówkon ten nie był ostatnim, chętnie pojawimy się na kolejnej edycji. Z niecierpliwością czekamy na następną sposobność do uściśnięcia tudzież pocałowania dłoni znanych i lubianych fandomowych działaczy (i działaczek!).

Merridius

Ze swojej strony dodam, że z historią Planszówkonów zapoznać się można pod tym oto adresem. Są tam również liczne ciekawostki dotyczące cafe Rene, tj. Paradoxu. Jest to najprawdopodobniej jedyny pub, gdzie czekając w ogonku do WC poczytać sobie można dzieła światowej literatury SF.

Poniżej zaś kilka standardowo żenujących jakościowo zdjęć. Enjoy!

Miagi

 • Niebywała wręcz podzielność uwagi - gramy i jemy jednocześnie.
 • Redaktor słynnego serwisu, traktującego o znanej serii filmów SF.
 • Fanka słynnego serwisu, traktującego o znanej serii filmów SF.
 • "I ty możesz zostać prezesem stowarzyszenia fanów Gwiezdnych Wojen".
 • Wiara wierzy w cuda.
  Figurki Star Wars


  This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
  Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
  Website content (C) ICO Squad, 2001-2016