strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Krytycy krytykują
niedziela · 16 maja 1999 · 00:43 · Franki

Poniższa opinia pochodzi z jakiejś angielskojęzycznej strony, ale prawdę powiedziawszy nie pamiętam już z jakiej. W każdym bądź razie pisał ją człowiek, który widział już Epizod I... Tak, więc nie traktujcie tej wypowiedzi jako naszego zdania - my tylko przekazujemy jakąś opinię.Dotychczas siedem magazynów i gazet opublikowało własne recenzje TPM. Rolling Stone Magazine i L.A. Daily News wyraziły się bardzo przychylnie o Epizodzie I, podczas gdy Time, Newsweek, Variety, N.Y. Daily News i Toronto Star zmieszały film z błotem. Skąd wzięło się tyle nieprzychylnych recenzji? Główną przyczyną może być fakt, że negatywne opinie pochodziły od czterdziestoletnich krytyków, którzy z pewnością nie są faniami Star Wars. Są to ci sami ludzie, którzy znienawidzili Powrót Jedi.

TPM to dosyć dobry film, który usatysfakcjonuje przeciętnego kinomana. Rozczarowani będą natomiast fani czekający na premierę w kolejkach od kilku tygodni. Nie ma możliwości, żeby usatysfakjonować takich ludzi. Jeśli natomiast jesteś normalnym fanem Star Wars z pewnością pokochasz TPM.

Nie zwracajcie uwagi na recenzje krytyków filmowych. Zaczekajcie i osądźcie film sami.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016