strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Imperial o polskim wydaniu TOT DVD
środa · 30 sierpnia 2006 · 10:12 · Franki

Interesujące informacje przesłał do nas Smell:Piszę, ponieważ po długich oczekiwaniach Imperial mi jakimś cudem odpisał na pytanie dotyczące nowego wydania trylogii na DVD. Najlepiej sami przeczytajcie...

Mój pierwszy e-mail:

Witam Serdecznie!

Zwracam się do Państwa z takim małym zapytaniem, mianowicie czy zamierzacie Państwo wydać najnowszą limitowana wersje trylogii Gwiezdnych Wojen na DVD?, pytam ponieważ wiem że bardzo zależy na niej bardzo wielu fanom gwiezdnej sagi ze względu na jej dodatek -dodatkowe płyty z nie poprawionymi, oryginalnymi z przed kilkudziesięciu lat wersjami starych epizodów. Z pewności była by ona bezcenna. Wiadomo już na pewno że zostanie ona wydana w I i II strefie – w Wielkiej Brytanii. Do premiery zostało niewiele ponad miesiąc dlatego Ja jak i inni fani z niecierpliwości czekamy na informacje od Państwa.

Chcemy wiedzieć ponieważ nie wiemy czy owe DVD zamawiać i sporo przy tym przepłacać z innej części Europy czy po prostu będziemy niejako zmuszeni szukać za jakiś czas owych wersji w Internecie – nie mając wyboru, chociaż wiem że fanom bardzo zależy na wydaniach oryginalnych.

Z góry byłbym wdzięczny z poważne potraktowanie tego maila oraz za udzielenie treściwej odpowiedzi.

Serdecznie Pozdrawiam
Michał Skomra


Dzisiaj, po kilku tygodniach oczekiwania, nie uzyskawszy odpowiedzi napisałem jeszcze raz:

Witam Ponownie!

Minęło już sporo czasu od mojego pierwszego maila i niestety nie uzyskałem odpowiedzi! Więc stawiam proste pytanie: czy zamierzacie Państwo wydać Gwiezdne Wojny Trylogię w nowej wersji?? - jest to bardzo ważne bo ja i naprawdę wiele osób czekamy na tę informacje, ponieważ nie wiemy czy czekać czy wziąć się za sprowadzanie owych dvd z zagranicy.
Proszę o konkretną odpowiedz - okażcie chociaż krztę szacunku dla swoich klientów - proszę.

Pozdrawiam
Michał Skomra


O dziwo, teraz mi odpisali tak:

Witam,
Jeżeli Fox nie będzie miał problemów technicznych wersje kinowe SW powinny być dostępne na polskim rynku w drugiej połowie listopada i to jest jedyna informacja jaką na tę chwilę dysponujemy.

Pozdrawiam,
Darek Janeczek


Jestem w ogromnym szoku, że Imperial była łaskaw odpisać ;-)
Pozdrawiam
Smell
Dzięki za info w imieniu wszystkich zainteresowanych! Również pozdrawiamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016