strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Raport z planu Gwiazd w Czerni UPDATE 2
środa · 23 sierpnia 2006 · 16:35 · DarkMiagi

UPDATE 2: Pojawiły się trzy filmiki z planu zmontontowane przez Staszka z materiału nakręconego przez Maćka Lewandowskiego. Oto i one:

Ukryta kamera (MPEG, 12,5 MB)
Leci na was facet (MPEG, 12,9 MB)
Zadyma (MPEG, 12,3 MB)

UPDATE: Do ściągnięcia są dwa krótkie filmiki, podczas których zapoznać się można ze słynnym mottem naszego reżysera, a także obejrzeć brutalną scenę pogowania.

Dobiegły końca dwa dni zdjęć na planie Gwiazd w Czerni. Wielbiciele twórczości Staszka Mąderka spotkali się w gościnnych murach SQ Club, mieszczącego się w gmachu Starego Browaru w Poznaniu. Najaktywniejszy był dzień drugi, czyli wtorek.

Ekipa toruńska, w składzie Bartek, Badus i wyżej podpisany stawiła się na miejsce punktualnie o 10:00. Pod jedną z kawiarenek spotkaliśmy fanów z Gorzowa, Trójmiasta i Wrocławia czekających na reżysera. Pojawił się także Michał Dagajew z misją obfotografowania planu zdjęciowego.

Przestronne wnętrze klubu wnet zapełniło się sprzętem filmowym, który wykorzystany został z premedytacją do kręcenia karkołomnych scen pogowania na parkiecie. Jako, że dubli było sporo, co niektórzy statyści w miarę upływania czasu wymiękali wyraźnie. Inni siły czerpali zapewne z faktu bycia obserwowanym przez niewiasty o niewątpliwej urodzie, które licznie przybyły na plan zdjęciowy.

W przerwach między wyczerpującymi zdjęciami mieliśmy okazję pozwiedzać Stary Browar i wypić piwko w zacnym towarzystwie. Niestety, żaden materiał nie jest odporny na zużycie, dlatego około godz. 21:00 udaliśmy się w drogę powrotną i na zasłużony odpoczynek.

Serdeczne pozdrowienia z tego miejsca przekazuję ekipie filmowej, aktorom, kolegom statystom i koleżankom modelkom, oraz naturalnie samemu reżyserowi. Poniżej trochę materiału zdjęciowego z planu.
    

    

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016