strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Spotkanie Polish Outpost w Londynie
czwartek · 17 sierpnia 2006 · 17:28 · Mike · źródło: Polish Outpost the 501st Legion

30 lipca w Londynie odbyło się spotkanie członków Polish Outpost the 501st Legion przebywających w tym czasie na angielskiej ziemi.  Wzięli w nim udział: Mariusz „Łysy” Stormowski (TD-1408), Michał „Mike” Herok (TK-1410), Marek „Kielo” Kielak (TB-1596), Aneta Żydzik (ID-2302), Adam „Boba Fett” Pluciński (BH-8791) i Marek Krukierek, który niedługo wstąpi w szeregi Polish Outpost. Meeting miał miejsce w dzielnicach, w których odbywają się największe wydarzenia kulturalne w mieście, tj. na Leicester Square i Covent Garden. Spotkanie trwało kilka godzin i przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Członkowie Polish Outpost the 501st Legion


Dwa dni później doszło do spotkania dowódcy Polish Outpost, Michała Heroka (TK-1410) z Geraldem Home – aktorem, który wcielił się w role Tesseka i Oficera Mon Calamari w ROTJ – przyjacielem Polish Outpost the 501st Legion. Zostały na nim omówione kluczowe sprawy dotyczące organizacji imprez Star Wars przez 501 Legion. Samo spotkanie odbyło się w znakomitej restauracji „La Roche” na St Martins Lane.


Gerald Home i Michał "Mike" Herok (TK-1410)


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016