strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Plakat, logo i program Dagobah 2006 UPDATE2
wtorek · 11 lipca 2006 · 00:36 · DarkMiagi

YangObi informuje:

Konwent Dagobah 2006 rozpocznie się w piątek 14 lipca. Zakończenie nastąpi w niedzielę 16 lipca. Na łamach strony poświeconej Dagobah 2006 pojawiło się oficjalne logo, jak i plakat promujący imprezę.


Wkrótce pojawić się powinien pełen program imprezy.

Przy okazji dodać warto, iż na Dagobah odbędzie się premiera kolejnego odcinka Misji: ulica Kenobiego. Z poprzednimi częściami zapoznać się można klikając w powyższy link.

UPDATE: Konwent Dagobah, którego ICO jest patronem medialnym, a Fanatyk.pl sponsorem, zbliża się wielkimi krokami. Można właściwie rzecz, że jest tuż za rogiem. Na naszym stoisku znajdziecie przeceniony stuff w specjalnych konwentowych cenach. Starwarsowe koszulki (cena obniżona z 50 do 39 zł – a nawet taniej!), figurki, szklanki, naszywki, książki oraz rebelianckie i imperialne czapeczki (wyszywane!) będą w zasięgu kieszeni już w ten weekend. Nie zapomnijcie zaopatrzyć w odpowiednią ilość kredytów ;) [Franki]

UPDATE 2: Znamy już pełny program imprezy. Jeśli chcecie poznać go i wy, klikajcie w ten oto link (plik w formacie .doc). Dla miłośników Ulicy Kenobiego zaś, przedstawiamy dwie zajawki kolejnego odcinka Misji, którego premiera już w sobotę w Gorzowie.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016