strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
XXIV Spotkanie Lubelskich Fanów Star Wars
środa · 5 lipca 2006 · 14:59 · DarkMiagi · źródło: Lubelski Fandom Star Wars

Lubelski Fandom SW serdecznie zaprasza na XXIV Spotkanie Lubelskich Fanów Star Wars, które odbędzie się 8 lipca 2006. Zbiórka jak zwykle o 13:00 pod Galerią Centrum, po czym 10 minut później wyruszamy do SiDa na Stare Miasto. Tam też przewidziany jest poczęstunek (oczywiście na własny koszt) oraz prawdopodobnie rozgrywki SW: Miniatures i Sabacc. Około godziny 15:00 przeniesiemy sie do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury. Podczas spotkania będziemy rozmawiać na temat nadchodzących konwentów Dagobah, CorusCon i PolCon i ustalać kiedy ostatecznie się na nie wybieramy, oraz przeprowadzimy kalambury w odmianie ekstremalnej (rysowanej lub pokazywanej - do wyboru). Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę, która niedawno zmieniła swój adres - www.lfsw.serwer24.com.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów z Lublina i okolic.

Organizatorzy


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016