strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Plan Amberu na początek 2007 roku
niedziela · 2 lipca 2006 · 18:01 · Ante Gregu · źródło: Bastion

Zaprzyjaźniony z nami serwis wszedł w posiadanie poniższych informacji na temat planu wydawniczego Amberu na początku 2007 roku.

Do tłumaczenia trafiły lub niebawem trafią trzy nowe książki z tej serii. Pierwsza z nich to "Komandosi Republiki. Potrójne Zero" autorstwa Karen Traviss, której tłumaczeniem zajmie się Andrzej Syrzycki. Powieść ta powinna ukazać się na samym początku przyszłego roku, tj. w styczniu lub w lutym. Kolejna pozycja to "Outbound Flight" Timothy'ego Zahna, której tłumaczeniem zajmie się najprawdopodobniej Aleksandra Jagiełowicz. Również ta książka powinna ukazać się w I kwartale 2007 roku. Trzecią powieścią, która jeszcze nie została przydzielona konkretnemu tłumaczowi, jest "Legacy of the Force 1: Betrayal" Aarona Allstona. Trafi ona do przekładu zapewne od razu po wakacjach, a ukaże się jeszcze w pierwszej połowie przyszłego roku.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016